Aanbod te koop

Appartement te koop in Lummen

€ 355.000

Gelijkvloers appartement 1.04 met terras - 6% btw mogelijk

3560 Lummen

  • 119 m²
  • 3
Penthouse te koop in Lummen

€ 334.500

Stijlvol wonen in penthouse 2.02 – 6% btw mogelijk

3560 Lummen

  • 98 m²
  • 2
Gelijkvloerse verdieping te koop in Lummen

€ 365.000

Appartement 0.04 met grote tuin – 6% btw mogelijk

3560 Lummen

  • 119 m²
  • 3

Benieuwd naar de vastgoedwaarde van je pand? Nodig ons uit voor een grondige en gratis schatting.

Vraag uw gratis schatting
Huis te koop in Beringen Koersel
Verkocht
Huis te koop in Beringen Koersel
Verkocht
Goed onderhouden gezinswoning met grote tuin

3582 Koersel

  • 138 m²
  • 3
  • 1.080 m²
Huis te koop in Beringen Koersel
Verkocht
Ruime halfopen woning met tuin en veel potentieel

3582 Koersel

  • 259 m²
  • 3
  • 1.008 m²
Gebouw voor gemengd gebruik te koop in Heusden-Zolder
Verkocht
Loods van 550 m² met kantoor en woning met 4 slaapkamers

3550 Heusden-Zolder

  • 712 m²
  • 2.400 m²

Geef je voorkeuren door en word als eerste op de hoogte gehouden van nieuwe aanbiedingen.

Hou me op de hoogte
Villa te koop in Beringen
Verkocht

Benieuwd naar wat we al verkocht en verhuurd hebben?

Bekijk onze verkochte en verhuurde panden
Gratis schatting Hou me op de hoogte